apotheosis |
29-06-10 12:40 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door abacab81
(Bericht 478779)
Juist ter info voor de geïnteresseerden zegde em maar als we ervan uit gaan dat er hier mensen zijn die dit willen doen dan is dit idd niet bepaald slim ze voor die 3gs dan gaan,lol.
Als je toch via koppelverkoop doet ben je beter af mee de nieuwe ;).
Behoorlijk veel fouten voor één zinnetje
Iedereen heeft de vrije keuze. De 3GS is een degelijk toestel waar alle kinderziekten uit zijn.
|
Dat zijn geen fouten, ik spreek en schrijf nu éénmaal zo zo met dialecten en afkortingen.
Ik vind dat AN gedoe maar niks, ppff ;).
Ik kan mooi nederlands schrijven maar dat ligt me niet en doe ik gewoon niet graag.
Als je bv de 3gs kan kopen via koppelverkoop aan tussen de 1-100 euro bv en de iphone 4 aan bv 250-350 euro dan zou m'n keuze snel gemaakt zijn zenne.
Ik heb ondertussen de iphone 4 en vergeleken met mijn 3gs en de verschillen zijn duidelijk, content datk de 4 heb nu ;-).
Foto's en filmen zal al veel beter en leuker zijn en zal ik sneller dankzij de betere kwaliteit iets op youtube en facebook plaatsen.
On-topic; het probleem is bv bij telenet je een abo moet nemen maar ik meende je bv al 30 euro betaald per maand maar dit alleen bellen en smsen is en er nog geen data bijzit? Of vergis ik mij? (is ook afhankelijk welke toestel je aanschaft natuurlijk, hoe duurder het toestel hoe duurder de abo zal zijn).
|