Slechte GPS
Hallo Allemaal,
Heb een 3G 8GB. Maar de GPS is bij mij erg slecht! Soms vindt ie em wel tot op de meter nauwkeurig, maar meestal duurt het meer als een minuut om de locatie te vinden, als die em al vindt. Google maps zoomt direct in tot op stads niveau, dus een grote ronde cirkel rond Eindhoven. En dan is het heel lang wachten tot ie em precies bepaald, meer dan een minuut. Wat zijn jullie ervaringen hiermee? Iemand anders de zelfde problemen, of de oplossing misschien? Bedankt, groeten Thijs |
Het is ook niet echt een GPS zoals wij aannemen. ( bv TomTom) maar een locatie bepaling via Wi-Fi,gsm en sateliet.
|
Citaat:
Nauwkeurigheid is iets wat bij de hedendaagse stand van de GPS chips door de software wordt bepaald en die van Google is uitermate rudimentair en stelt niets voor vergeleken bij de software van (meen) Navdat die gaat komen. |
Dat bedoel ik . Er zijn enkel de Google maps kaarten en geen ingebouwde kaarten.
Maar er is reeds een GPS topic gaande en misschien past dit topic beter daarin. |
Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 11:54. |